BİZ KİMİZ

HAKKIMIZDA

Çok çalışıyor, her zaman daha iyisi için gayret ediyoruz.

DGD Grup NG(doğalgaz) enerji sektöründe faaliyetine başlamış olup, ilerleyen zaman içerisinde faaliyetlerini enerji ve mekanik çözümlerde mühendislik çözümler kulvarına yöneltmiş ve katma değer üretecek işlerde partnerliklerini oluşturmuştur.Son olarak da edinmiş olduğu tecrübelerini anahtar teslim inşaat projelerinin üretimine kaydırmış bulunmaktadır.

1993 – 1998

Bursa doğalgaz altyapı ve iç tesisat sektöründe sistem projelendirme ve kurumları üzerinde faaliyet yürütülmüştür.

1998 – 2003

Alternatif enerji sektörünün duayeni olan AYGAZ A.Ş. İle LPG sektöründe Marmara Bölgesine ait 2.000 den fazla sistemin projelendirme ve kurumları üzerine faaliyet yürütülmüştür.

2003 – 2008

KOÇ STATOİL A.Ş. Ve PO A.Ş. İle yine Türkiye çapında, alternatif enerji olan NG-LNG-CNG dalında 100’den fazla büyük sistemin projelendirme ve kurumları üzerinde faaliyet yürütülmüştür. Aynı zamanda 200’den fazla Ağır Sanayi ve Endüstriyel tesiste kapsamlı anahtar teslim NG ve Mekanik sistem projelendirme ve kurumları yapılmıştır.

2008 – 2013

Yine 200’den fazla fabrika, otel, hastane, iş merkezi gibi birçok binalarda anahtar teslimi mekanik tesisat proje ve uygulama üzerine faaliyetlerde bulunulmuştur. Aynı zamanda 1 adet Biyogaz tesisinin yatırım taahhüt danışmanlığı ve 1 adet tesisin de fizibilite raporu tamamlanmıştır.

2013 – 2016

AKFEN HOLDİNG partnerliği ile 20 yıllık inşaat ve enerji kulvarlarında edinilmiş tecrübelerimizi, anahtar teslimi inşaat projeleri üretmek için kullanılarak, katma değere çevrilmesi amacıyla faaliyet yürütülmektedir.

2016 – ....

2016 yılı itibarıyle DGD Grup olarak eğitim sektörüne giriş yapılmıştır. İngiltere’ de 1 adet anaokulu açılarak eğitim serüvenine başlanmıştır. Deneyimli partnerimiz ile İngiltere’ deki üniversitelerle anlaşmalar yapılarak eğitim danışmanlık hizmeti ile öğrencileri yurtdışına göndermekteyiz.

2017 – ....

2017 yılı itibarıyle DGD Grup olarak elektrik üretim amaçlı GES,Biyogaz tesisleri için danışmanlığı aynı zamanda sanayi ve enerji konularında yönetim danışmanlığı hizmetlerimiz arasındadır.

Profesyonellerimiz !

Kurucularımız
Foto

MEHMET BÜYÜKYANBOLU

KURUCU ORTAK
Foto

HÜSEYİN KÖKEN

KURUCU ORTAK

VİZYON & DEĞERLER

Çok çalışıyor, her zaman daha iyisi için gayret ediyoruz.

HER ZAMAN DAHA İYİSİ

Müşteri ve Çalışan Memnuniyetini sağlamak, Çalışanların eğitimine önem vermek, Kalite Sistemimizi sürekli iyileştirmek, Tedarikçilerimiz ile karşılıklı güven ortamı ve iş birliğini sağlamak, Tüm süreçlerimizde etkin ve verimli çalışarak karlı bir kuruluş olmak, Çevre ve toplumsal değerlere duyarlı olmak, Yasal ve teknik mevzuat şartlarını sağlamak.